Oferta dla szkół dwujęzycznych

 

Szanowni Państwo,

 

W związku z prowadzeniem przez nas Gimnazjum i Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi, a także wychodząc naprzeciw potrzebom nauczycieli pracujących w tego typu jednostkach, opracowaliśmy specjalny cykl 4. niezależnych modułów spotkań, których tematyka ma na celu wzbogacenie oferty szkół z oddziałami dwujęzycznymi (terminy na rok szkolny 2016/17: listopad 2016, styczeń 2017, kwiecień 2017 i lipiec 2017).

Dlatego, w imieniu Małopolskiego Towarzystwa Oświatowego w Nowym Sączu pragniemy gorąco zaprosić przedstawicieli Państwa Szkoły na pierwsze z cyklu 2–dniowe warsztaty metodyczne prowadzone w języku angielskim dla przedstawicieli szkół dwujęzycznych, które ostatecznie zostały zaplanowane na okres 18-19 listopada 2016 r.

MTO od 25 lat współpracuje z międzynarodowymi edukatorami i oferuje zajęcia warsztatowe dla nauczycieli z Polski i z zagranicy. Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Spraw Zagranicznych wielokrotnie doceniło nasze działania dofinansowując wdrażane przez nas projekty.

Gwarantujemy doskonałą atmosferę, wysoki merytoryczny poziom prowadzonych zajęć, atrakcyjne materiały szkoleniowe, konsultacje on i off-line oraz certyfikaty uczestnictwa w warsztatach.

Ze względów logistycznych zajęcia będą odbywały się od godziny 12.00 w piątek, a kończyły o godz. 19.00 w sobotę.

Proponujemy Państwu nocleg w pokojach dwuosobowych w siedzibie MTO (koszt 60 zł za osobę za 1 noc ze śniadaniem) oraz koszt dwudniowych zajęć w wysokości 200 zł. Razem 260 zł.

Ponieważ zajęcia prowadzone będą metodami warsztatowymi - liczba miejsc jest ograniczona. Osoby zainteresowanie wzięciem udziału w najbliższym module warsztatów (18-19 listopada br.) bardzo prosimy o wypełnienie i odesłanie załączonego formularza nie później niż do 14 listopada 2016 r., do godz. 12:00.

W załączeniu przesyłamy także szczegółowy plan całego cyklu 4 modułów warsztatów planowanych w bieżącym roku szkolnym oraz szczegółowy program najbliższego listopadowego spotkania.

Będziemy wdzięczni za informację zwrotną czy nasza oferta spełnia Państwa oczekiwania.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania pod numerami telefonu : 18/444 25 57 – sekretariat MTO lub 781 313 043 -Agata Kita.

Z wyrazami szacunku i nadzieją na wspólne merytoryczne i inspirujące spotkanie

Agata Kita

Koordynator Szkoleń dla Szkół Dwujęzycznych

 

 FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

TERMINY I TEMATY WARSZTATÓW

Sponsorzy

Początek strony