Oferta dla szkół dwujęzycznych

 

Szanowni Państwo,

 

W imieniu Małopolskiego Towarzystwa Oświatowego w Nowym Sączu pragniemy zaprosić w roku szkolnym 2016/2017 przedstawicieli Państwa szkoły na 3. dniowe warsztaty metodyczne prowadzone w języku angielskim.

 

MTO od 25 lat współpracuje z międzynarodowymi edukatorami, oferujemy zajęcia warsztatowe dla nauczycieli z Polski i z zagranicy. Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Spraw Zagranicznych wielokrotnie doceniło nasze działania dofinansowując wdrażane przez nas projekty.

 

W związku z prowadzeniem przez nas Gimnazjum i Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi w bieżącym roku szkolnym proponujemy Państwu 4 spotkania, których tematyka na pewno wzbogaci ofertę szkół z oddziałami dwujęzycznymi.

 

Gwarantujemy doskonałą atmosferę, wysoki poziom prowadzonych zajęć, materiały szkoleniowe, konsultacje on i off line oraz certyfikaty uczestnictwa w warsztatach. Liczymy na wspólną pracę i wymianę doświadczeń podczas zajęć i po ich zakończeniu.

 

Ze względów logistycznych zajęcia będą odbywały się od godziny 12.00 w piątek a kończyły o 13.00 w niedzielę.

 

Proponujemy Państwu nocleg w dwuosobowych pokojach gościnnych w siedzibie MTO, koszt 120 zł za pokój (noc + śniadanie) lub w hotelu Orbis: pokój jednoosobowy (160zł za noc + śniadanie) lub pokój dwuosobowy (195zł za noc + śniadanie).

 

Koszt trzydniowych zajęć: 300zł.

 

Lista uczestników zamykana będzie 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia. Ponieważ zajęcia prowadzone są metodami warsztatowymi ilość miejsc jest ograniczona.

 

Będziemy wdzięczni za informację zwrotną czy odpowiada Państwu nasza oferta – listownie, telefonicznie lub e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania pod numerami telefonu: (18) 444-2557 – sekretariat MTO lub 781 313 043 - Agata Kita.

Koordynator szkoleń dla szkół dwujęzycznych

 

Agata Kita

 

FORMULARZ_ZGŁOSZENIOWY_Szkoły_dwujęzyczne.

Tematyka_zajęć_terminy_i_osoby_prowadzące_zajęcia.

 

Dziennikarze, demokracja i solidarność – koniec warsztatów

27 lipca pożegnaliśmy się z grupą z Mołdawii, którzy nie kryli zadowolenia z pobytu na Sądecczyźnie. Powiększyli oni swój zasób wiedzy o m.in. zmianach w mediach na przełomie ostatnich 25 lat, informacji z zakresu prawa medialnego, etyki mediów oraz ich niezależności.

Czytaj więcej: Dziennikarze, demokracja i solidarność – koniec warsztatów

Dziennikarze, demokracja i solidarność - II grupa

W ubiegłą niedzielę 17 lipca dotarła do nas kolejna grupa ambitnych dziennikarzy, tym razem z rejonu Ialoveni w Mołdawii. Pobyt uczestników będzie wyglądał podobnie jak ich poprzedników czyli wezmą udział w warsztatach dziennikarskich, zorganizowanych przez MTO. Ponadto, grupa odwiedzi lokalne media oraz wybierze się do siedziby telewizji TVN i radia Kraków.

Czytaj więcej: Dziennikarze, demokracja i solidarność - II grupa

Dziennikarze, demokracja i solidarność - I grupa

Dnia 14 lipca br. zakończyła się wizyta pierwszej grupy dziennikarzy. Zadowoleni uczestnicy wrócili do swoich domów na Ukrainie, bogatsi o nowe doświadczenia. Dowiedzieli się o zmianach, jakie zaszły w polskich mediach w ciągu ostatnich 25 lat i jak to osiągnęliśmy; poznali zagadnienia z prawa medialnego, etyki mediów oraz wyzwań dotyczących niezależności mediów, szczególnie tych dotyczących lobbingu politycznego.

Czytaj więcej: Dziennikarze, demokracja i solidarność - I grupa

List do Papieża Franciszka w sprawie mowy nienawiści

 wersja polska PL

wersja angielska EN

Sponsorzy

Początek strony